https://www.high-endrolex.com/50

https://www.high-endrolex.com/50

https://www.high-endrolex.com/50

https://www.high-endrolex.com/50

https://www.high-endrolex.com/50

Chlumec CUP 2013 - osmý ročník | Obec Chlumec

https://www.high-endrolex.com/50

https://www.high-endrolex.com/50

Chlumec CUP 2013 - osmý ročník

V obci Chlumec poslední červnová sobota opět patřila fotbalu. A tak se 29. 6. 2013 sjeli sportovní nadšenci otestovat svou formu v recesistním fotbalovém turnaji CHLUMEC CUP. Stejně jako v minulých letech přijelo bojovat o putovní pohár několik desítek nadšených fotbalových „amatérů“ a podpořit je přišla řada přátel i místních občanů.

Letošní turnaj nemůžeme srovnávat s minulým ročníkem, kdy se turnaj konal poprvé v novém sportovním areálu VĚNCOVNA CHLUMEC centrum sportu a zábavy, na který přijela spousta zvědavých sportovců otestovat nové hřiště. Letošní ročník s menším počtem fotbalových mužstev se za to nesl ve vysokém stupni pohody. Všechny přítomné opět mile přivítal starosta ing. Petr Bürger,  všem partnerům poděkoval místostarosta ing. Jan Mojžíš a na závěr povzbudil sportovce svými slovy místní rodák ing. Jaromír Talíř. Moderátorem turnaje byl opět oblíbený Ondřej Hellebrant z Rock Rádia.

  Letošního ročníku se zúčastnilo celkem 8 družstev z Chlumce, Krnína, Kosova, Opalic, Čertyně, Krasejovky a Českých Budějovic. K prvnímu místu se zaslouženě probojovalo družstvo KOKSO Team z Opalic, krásné druhé místo si odvezli členové FC Čertyně a na třetím místě se umístili hráči z POKRU, kteří loňské vítězství neobhájili. Vítězům i všem ostatním družstvům byly na závěr předány poháry, plakety a  i hodnotné dary. Poukaz na prásátko na rožeň vybojovaly v dovednostní soutěži "Manky" z týmu VĚNOCOVA HORA. V závěru akce proběhlo i losování tomboly o zajímavé ceny mezi něž patřil třeba vyhlídkový let nebo poukaz na živého pštrosa :-).   Děkujeme všem zúčastněným družstvům za skvělou podívanou, kterou pobavili přítomné diváky. Divákům zase děkujeme, že své týmy povzbuzovali a tak vytvořili příjemnou atmosféru turnaje. A samozřejmě děkujeme realizačnímu týmu i všem partnerům, bez kterých bychom tyto krásné chvíle neprožili. Už nyní se těšíme na další ročník tohoto „sranda“ turnaje a doufáme, že se opět na Věncovně sejde řada soutěže chtivých mužstev.   Za realizační tým Ing. Eliška Talířová

Foto: Ladislav Pouzar


Život v obci Chlumec
Rychlý kontakt

    
OBEC CHLUMEC

Chlumec 10
382 32 Chlumec

T: 602 440 550 (starosta)
E: obec-chlumec@seznam.cz

Bankovní spojení:

KB Český Krumlov,

č.ú.: 152 202 41 / 0100

Úřední den:

pondělí 19:00 - 20:00 

Poslední přidané foto v galerii:
Stavění májky 2024


Vstoupit do galerie

Facebook
YouTube